Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Řecko 2007 - horor na moři

Štěpán Binko

Řecko 2007 - absolutní závěr aneb svatební fotoblog

Vzpomínáte ještě na vyprávění z Řecka 2007? Na to, jak jsem Vám celkem v devíti dílech popisoval průběh místy až hororové dovolené, na které se opravdu zvrtlo vše, co se jenom zvrtnout mohlo? Jak jsem Vás napínal a Vy jste, alespoň většina z Vás, do poslední chvíle ani netušili, jak to celé dopadne?

24.6.2009 v 13:30 | Karma článku: 28.19 | Přečteno: 6501 | Diskuse

Štěpán Binko

Řecko 2007, horor na moři aneb z ráje do pekla a zpět, závěr!

Závěr seriálu o mé nejbláznivější dovolené je tady! Podaří se mi dobýt Aliččino srdce? Jak to bylo po návratu v Praze a pokračovalo to vůbec nějak? Bylo to v Aténách jiné než na lodi nebo se zase pokazilo všechno, na co jsem sáhl? Schválně....

21.7.2008 v 9:40 | Karma článku: 29.53 | Přečteno: 4411 | Diskuse

Štěpán Binko

Řecko 2007, horor na moři aneb z ráje do pekla a zpět, část 8.

Probouzím se. Pátý den je tady a já už definitivně kašlu na to, že se ke mně místo Alice tulí Martin a že místo vískání jejích úžasných kaštanových vlasů žmoulám naprázdno svoje prostěradlo. Martin mi funí do ucha a v kajutě je vedro na padnutí. Pomalu se zvedám a citlivě ho přelézám. Ještě teď se směju, když si na celou tu situaci, opakující se každé ráno, vzpomenu znovu. Mých sto kilo živé váhy neobratně manévruje na malém prostoru s cílem Martina nezranit a přitom se dostat přes jeho napříč položené rachetické tělo z postele dolů. Nejlegračnější bylo, když se Martin v půli popsaného manévru probudil. Jeho překvapený výraz hledící na mou postavu nad jeho tělem byl k nepopsání. Vyděšen se vždy vzmohl jenom na: „Štépo?!“, na což já odpovídal jednouduše: „Vole!“ a proces opuštění společného lůžka dokončil.

9.6.2008 v 12:06 | Karma článku: 25.45 | Přečteno: 5053 | Diskuse

Štěpán Binko

Řecko 2007, horor na moři aneb z ráje do pekla a zpět, část 7.

Tahle dovolená je prostě totální peklo! Všechno na co sáhnu, co vezmu do ruky nebo o co se pokusím, to se mi vždycky tak nějak divně vymkne z ruky. Nejen že to rozbiju nebo zničím, ale nikdy nedosáhnu kýženého efektu a ještě se při tom ztrapním. Jsem psychicky dole. Nevěřím si a už se jenom modlím, aby to bylo co nejrychleji za mnou. Nechci víc, než to už jenom nějak důstojně doklepat. Jestli se mi něco obzvláště nevede, tak to je hledání cesty k Alici, holky, která mě dostává čím dál víc. Ale co vlastně chci, říkám ji Adélo, zvracím na zádi, utrhnu člun, ničím loď a to ještě ani v náznaku neví, co se včera odehrálo v podpalubí. Prostě peklo, které ještě bohužel bude pokračovat. Já už nechci! Prosím!

25.4.2008 v 11:20 | Karma článku: 24.61 | Přečteno: 4369 | Diskuse

Štěpán Binko

Řecko 2007, horor na moři aneb z ráje do pekla a zpět, část 6.

Já, Alice, Michal a Tereza sedíme v malém gumovém člunu a míříme ke břehu zátoky ostrova Samos. Čeká tam na nás nespočet hospůdek, barů a restaurací a já se už nemůžu dočkat, až vyměním palubu lodi za pevnou zem. Pozvolna pokračuje třetí den naší dovolené, den ve kterém jsme přečkali bouři na moři a já „ucpal“ záchodovou pumpu, abych se následně při její opravě mohl brodit po kotníky a lokty v lejnech. Je to ten den, jemuž předcházel den prozrvracený na zádi lodi, prostě je stále třetí den naší „báječné“ dovolené, na které se zatím já a Alice ne a ne dát pořádně dohromady. Jak já se na ten břeh těším! Vždyť tam se mi přece už nemůže nic stát! Nebo ano?

1.4.2008 v 19:40 | Karma článku: 24.88 | Přečteno: 4212 | Diskuse

Štěpán Binko

Řecko 2007, horor na moři aneb z ráje do pekla a zpět, část 5.

Stojím na palubě a pozoruji moře. Už mě vůbec nebere a přijde mi mnohem nudnější než dřív. Jsem přikurtován a občas se nechám ošplouchnout některou z větších vln. Snažím o vedení lodi správným směrem, ale už to neprožívám tak jako ráno. Rád bych byl dál oním mořským vlkem brázdícím šestimetrové vlny, rád bych si to zase užíval, ale nejde to. Když si vzpomenu na to, co se před malou chvílí odehrálo v podpalubí, přesněji řečeno na tom proklatém sprchozáchodě, tak je mi hůř, než když jsem druhý den zvracel na palubě. V Martinovi se snažím vzbudit dojem, že se ta příšerně stará pumpa rozbila, protože měla své už dávno za sebou a že já jsem ten chudák, na kterého to prostě vyšlo. Ach jo! Dávám jasně najevo, že sprchozáchod u naší kajuty je absolutně nepoužitelný a slibuji, že s tím něco udělám. Jen kdybych tak věděl co a jen kdybych tak v tu chvíli věděl, co vlastně slibuji.....

16.3.2008 v 9:45 | Karma článku: 33.81 | Přečteno: 7830 | Diskuse

Štěpán Binko

Řecko 2007, horor na moři aneb z ráje do pekla a zpět, část 4.

Jsou čtyři hodiny ráno a já se pomalu, pln strachu a nedočkavosti probouzím. Je tma a já cítím, že loď se houpe o něco víc než den předcházející, jakoby se moře nevyspalo do růžova a bylo mu špatně jako včera mně. Zvolna tak začíná třetí den mé dovolené, mé první dovolené na lodi, mé vysněné, romantické dovolené s dívkou mých snů, dovolené na které jsem se jí chtěl dvořit a kde jsem ji chtěl svádět. První den byl ve znamení absolutního vyčerpání z nečekaně náročných přesunů, druhý jsem prozvracel na zádi naší bárky, tak co to bude dnes? Opatrně přelézám spícího Martina a rychle dělám dva kroky na lodní toaletu, přesněji řečeno „sprchozáchod“, abych vykonal obvyklou ranní potřebu a zušlechtil svůj zevnějšek. Dal jsme kapitánovi slib, že mu v tu nekřesťanskou hodinu pomůžu vyplout a hodlám ten slib dodržet.

3.3.2008 v 23:14 | Karma článku: 28.97 | Přečteno: 4963 | Diskuse

Štěpán Binko

Řecko 2007, horor na moři aneb z ráje do pekla a zpět, část 3.

Po romantickém úvodu (1. díl), obsáhlém popisu reálií a první plavby (2. díl) se na lodi konečně děje něco pořádného. Zkropená Němka je proti tomu slabý odvárek. Kohoutek pomalu přichází o svůj hřebínek a ego mizí v nenávratnu. Popis dne druhého, ve kterém atmosféra pekelně zhoustne. Až to dočtete, tak si uvědomte, že tohle ještě zdaleka není to nejhorší. To Vás čeká až v dílech následujích. Od tohoto dílu to už není čtení pro slabé žaludky. Opět doporučuji přečíst předchozí dva díly, ať neztratíte kontext.

28.2.2008 v 9:15 | Karma článku: 28.57 | Přečteno: 5252 | Diskuse

Štěpán Binko

Řecko 2007, horor na moři aneb z ráje do pekla a zpět, část 2.

Pokračování mého příběhu o nezapomenutelné dovolené kde pokořena byla mužská ješitnost a chlapské ego rozbito na atom. Popis dne prvního, strastiplné cesty a první plavby. Doporučuji přečíst předchozí díl ať Vám nechybí souvislosti.

27.2.2008 v 15:41 | Karma článku: 26.94 | Přečteno: 4937 | Diskuse

Štěpán Binko

Řecko 2007, horor na moři aneb z ráje do pekla a zpět, část 1.

Tenhle příběh už stejně koluje mezi všemi mými kamarády a známými a jak jsem zjistil, tak i mezi našimi zákazníky a obchodními partnery. Nic horšího se nemohlo stát, navíc jsem jej už slyšel v tolika podobách, že snad bude lepší rovnou se přiznat, trochu se ztrapnit, ale uvést ho tak na pravou míru a pobavit ostatní. Předem upozorňuji, že následující vyprávění bude místy pro silné žaludky, za což se omlouvám, ale jinak to zkrátka nešlo. Tak se to prostě stalo! Jestli se tedy chcete pobavit a dozvědět se v co se může zvrtnout dovolená plánovaná jako romantická a jestli se chcete pobavit jak jednomu sebevědomému kohoutkovi spadnul hřebínek, tak přeji příjemné počtení.

26.2.2008 v 14:11 | Karma článku: 31.86 | Přečteno: 7117 | Diskuse
Počet článků 288 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 5198

Jsem obyčejný chlap, manžel skvělé ženy a otec čtyř úžasných dětí. Bytostně věřím v člověka a jeho schopnosti. Mám rád golf, slivovici, dobré jídlo a víno. Z některých věcí jsem už vyrostl, z jiných ještě ne a z některých doufám, že nevyrostu nikdy.

Miluji lidi a svět kolem sebe a každý den se snažím žít naplno. Řídím vlastní firmu (Internet Projekt, a. s.) a občas někde něco utrousím nebo napíšu o správě obsahu v digitálním věku nebo digitálním marketingu.Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.